Bayılıyoruz soru sormaya! Ey soru sormayı çok seven sevgili güzel insan; gerçekten karşındakini düşündüğünden mi sorduğun o soru, yoksa meraktan mı, yoksa laf olsun diye mi? Umarım laf olsun diye değildir çünkü senin için “laftan ibaret” olan karşındaki için “hayat”! 😉

Eveeet, sevgili Teneffüshane dinleyenleri, geldik bir başka sohbetimize, hoşgeldik 🙂 İki haftadır keyif almadığımız sorulardan bahsediyorduk ya, işte bu da üçüncüsü… Neden sevgilin yok, neden hala evlenemedin sorusundan sonra en sevilen bir başka sorumuz; bebek düşünmüyor musunuz? Ünlem cümlesi haline getirirsek; “Hadi artık senin de zamanın geldi!” ya da “Eline de pek yakıştı, sen de yap da sevelim!” Evet, evet, siz de karşılaşıyorsunuz bu gibi sorularla ya da cümlelerle değil mi?

“Siz de yapın bir tane!” Tabi, hemen, sen iste yeter, çağırıver bir leylek hallediversin 😉

Neden peki? Neden soruluyor bunlar? Hem şart mı anne olmak ya da anne olmak için doğurmak?
Nedenlerini ve bu soruların ya da ünlemlerin sonuçlarını tartıştık biz biraz, sohbetimize buyurmaz mıydınız?

Sohbetimizde biz, keyif almadığımız konulardan bahsettik. Peki sizin keyif almadığınız sorular ya da konular neler? Aşağıda bulunan yorum kısmına yazarsanız, daha sonraki sohbetimizde konuşabiliriz.

Keyifli dinlemeler,
Keyifli dinlenmeler…
Bol gülümsemeli, sevgi dolu günler!

Ufak bir not:

Ağaçlıklı bir alanda sohbeti çektik, rüzgar da kimi yerde uğultusuyla eşlik etmiş bize, birkaç saniye onun sesini de duyabilirsiniz.

Teneffüshane
Deniz & Simge

İki kişilik diğer sohbetlerimiz için Kulak Misafiri bölümümüze, dostlarla muhabbetlerimiz için Misafir Ol Gel Bana bölümümüze uğrayabilirsiniz.

Dilerseniz sohbetlerimizi SoundCloud hesabımızdan da dinleyebilirsiniz.