Doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü, yıl dönümü… Hediye alınması gereken günler! Almazsan olmaz, küserim 😉 Küser miyim gerçekten? Aslında ne aldığına bağlı 🙂 Özel olmayan bir günde de alabilirsin mesela, düşünmen de yeter gerçi!

Hediyeler önemlidir, evet, diyoruz ki yani, öylesine, sırf almak için almamalı insan birine hediye… Bir anlamı olmalı hem hediye alana hem alınana… Özel olmalı, kişiye özgü, zaman harcanmış, düşünülmüş, değer biçilmiş… Olmasa da olur mu yoksa?

Hediye almayı vermeyi, hediyelerin anlamını konuştuk, biraz eskilerden, mutluluk veren anılardan bahsettik, birazcık da dedikodu yaptık 🙂 Masamıza kulak misafiri olmak ister misiniz?

Sana gelen en güzel, en anlamlı, seni en çok etkileyen hediye neydi? Kimden gelmişti? Peki ya “bu mu yani?” dedirten bir hediye aldın mı hiç? 🙂 Gelen hediye değiştirilebilir mi? Yoksa hayır, gelen hediyeyi kullanmazsak ayıp mı olur? Hediye pahalı mı olmalı ucuzundan da olsa olur mu? Hediye almak mı yoksa vermek mi daha güzel? Sorular çok, eh biz cevapladık sohbette, şimdi sıra sizde 😉

Keyifli dinlemeler,
Keyifli dinlenmeler…
Bol gülümsemeli günler!

Sevgiler,
Teneffüshane
Deniz & Simge

İki kişilik diğer sohbetlerimiz için Kulak Misafiri bölümümüze, dostlarla muhabbetlerimiz için Misafir Ol Gel Bana bölümümüze uğrayabilirsiniz.

Dilerseniz sohbetlerimizi SoundCloud hesabımızdan da dinleyebilirsiniz.