Teneffüshane’yi Bizden Dinlemek İster Misiniz?

“Kulak Misafiri” olsan mı olmasan mı? Misafirliğin de kötüsü olmaz aslında!

MERHABA!

About the Author:

avatar
Kendi halinde bir kadınım, ara sıra yazıp çizen işte. Her Mevsim Deniz dedim kendime, mevsimsiz yaşıyorum hayatı çünkü. Aşık olmak için baharı beklemiyorum mesela ya da depresyona girmek için kışı! Dostlarla olmaksa en büyük keyfim ve işte ondandır ki Teneffüshane’deyim! Siz de hoşgeldiniz.

6 Comments

 1. avatar
  Ayşe Engez 12 Ağustos 2017 at 08:41 - Reply

  Bayıldım, bundan sonra sıkı takipteyim 🙂

  • avatar
   Deniz Pekgenç 12 Ağustos 2017 at 12:51 - Reply

   Hey! Harika 🙂
   Teşekkür ederiz 🙂

 2. avatar
  imdat 12 Ağustos 2017 at 20:27 - Reply

  Takip ediyorum…iyi şeyler çıkar zannımca…

  • avatar
   Deniz Pekgenç 14 Ağustos 2017 at 13:33 - Reply

   Teşekkür ederiz. 🙂

 3. avatar
  Nuray Önüter 19 Ağustos 2017 at 19:40 - Reply

  Bayıldımmmmm. Muhteşemsiniz Kulak misafiri oldum muhabbetinize bayıldım. Takipteyim. Hayırlı olsun Başarılar diliyorum

 4. avatar
  Murat sevgener 22 Ağustos 2017 at 23:02 - Reply

  Selam. Ah Serkan ah 😉 darağacına giderken dahi sanırım bir erkek bu kadar sıkıştırılmaz. Arkadaşımı daha rahat ve sakin ortamlarda tek tek sıkıştırın lütfennn benim mert be harbi arkadaşım süpersin yine. Özelikle konuyu derinleştirip maskülen kadın boyutuna girmen müthiş bir süreç Karşı cinse güvensiz kalıp bu maskeyi takmaya çalışan hanımlar . Lütfen sakin olup ;
  Serkan nın söylediği gibi zarif hanımefendiler olma yolunda . Maskülen bireylerimizin ; Ülke ekonomisine vermiş olduğu katkılar gibi , huzurlu ilşkilere de katkıda bulunma yoluna gitmeli.. her birey eril ve dişil doğar. Önemli olan nerede olduğunu bilmek değil mi ?! Hesabı ödemek yada ödememek bir kalkan olmamalı yada bir hakimiyet alanı etkisi yaratmak olmamalı dır. Diye düşündüm içimden . Ama herşey de olduğu gibi yaşadığımız coğrafyanın dış kökenli etkileri kadınlarımızda da maskülen yapıyı daha yanlış özümsemeye getirdi. Önemli olan evde nasılsan dışarıda da öyle olup ruhunu dinlemek . Huzurlu ve Gülen insanlara önce kendine güvenip sonra bir beklentisi olmadan karşındaki insana güvenen bireylere ihtiyacımız var ; diye düşündüm içimden.
  Teşekkür ederim emeklerinize.
  Saygılar

Leave A Comment

%d blogcu bunu beğendi: